APARTAMENT # 20

liczba osób: max 2 metraż : 45 m² klimatyzacja Apartament posiada sypialnie, łazienkę i kuchnię. W sypialni znajdują się rozkładana sofa, szafa i komoda z TV. Kuchnia w pełni wyposażona z częścią jadalną ze stołem i krzesłami. Apartament znajduje się na 4 piętrze.

APARTAMENT # 91

liczba osób: max 2 metraż : 53 m² Apartament posiada salon z balkonem, łazienkę, kuchnię i korytarz. W salonie znajdują się łóżka, stół, 2 fotele, komoda z TV. Kuchnia w pełni wyposażona z częścią jadalną ze stołem i krzesłami. Balkon z widokiem na spokojną ulicę. Apartament znajduje się na 1...

APARTAMENT # 18

liczba osób: max 3 metraż : 48 m² klimatyzacja Apartament posiada pokój, łazienkę, kuchnię i duży korytarz. W salonie znajdują się łóżka, sofa, stół, zestaw RTV. Kuchnia w pełni wyposażona z częścią jadalną ze stołem i krzesłami. Apartament znajduje się na 4 piętrze.

APARTAMENT # 23

liczba osób: max 2 metraż : 42 m² klimatyzacja Apartament posiada sypialnie, łazienkę, kuchnię i korytarz. W sypialni znajdują się łóżka, część wypoczynkowa szafa i komoda z TV. Kuchnia w pełni wyposażona z częścią jadalną ze stołem i krzesłami. Apartament znajduje się na 4 piętrze.